Drzwi Adeco

 

Właściwie należałoby napisać tu – drzwi Jezierski, gdyż Adeco to nie tyle firma produkująca drzwi, co wypełnienia do nich. Dlatego „drzwi Adeco” lub podobne znaleźć mogą Państwu u wielu producentów okien.

Wypełnienia – czyli ozdobne panele drzwiowe są przeznaczone do konstrukcji z PCW i aluminiowych. Stąd drzwi tego typu mogą mieć zastosowanie zarówno w domach, biurach czy wręcz intensywnie użytkowanych obiektach publicznych, a okleiny drewnopodobne sprawiają, że kolorystycznie możemy się idealnie dopasować do okien tworzywowych.

Nie mniej jednak „drzwi Adecco” to jednak drzwi i dlatego nie samo wypełnienie jest w nich ważne. Nic nam po wymarzonym wzorze, kiedy całość może nie spełnić swoich podstawowych funkcji – czyli umożliwienie komunikacji i komfortowe otwieranie i zamykanie. Dlatego tak ważny jest tu dobry i sprawdzony Producent samej konstrukcji - nasza oferta jest oparta na drzwiach firmy Jezierski – zarówno w PCW jak i aluminium.

 

W konstrukcjach drzwiowych Jezierskiego mają zastosowanie wypełnienia „wsadowe”. Oznacza to, że rama drzwi i skrzydła jest wyraźnie widoczna a wypełnienie ze wzorem jest osadzone podobnie jak szyba w tradycyjnych oknach. 

 

 

Poniżej przedstawiamy drzwi z wypełnieniami Adeco w ofercie Jezierski dostępne w promocyjnych cenach. Każdy model może mieć różne wykończenia – ozdobne listwy czy elementy ze stali nierdzewnej z jednej lub obu stron drzwi, różne szyby (bardzo bogaty wybór ornamentów) czy też pochwyty. Wszelkie modyfikacje wpływają jednak na cenę i może się ona diametralnie różnić nawet dla „prawie identycznych” modeli. Co do zasady drzwi oparte na profilach PCW są tańsze o 200-400zł od drzwi aluminiowych (te mają ograniczenia kolorystyczne: biały, brąz, srebrny oraz drewnopodobne złoty dąb i orzech). Drzwi białe są z reguły tańsze, podobnie drzwi bez przeszkleń. Wyceny drzwi Adeco na inne modele niż w tej ofercie realizujemy w fabryce – dlatego oczekiwanie na nie może trwać do kilku dni.

Modele promocyjne - zdjęcia w przykładowych kolorach - zmiana koloru nie wpływa na cenę - barwy w rzeczywistości mogą się róznić:

1.TEXEL TF 311, PRZESZKLONA GÓRA, RAMKI ORNAMENTOWE OBUSTRONNE   ( na zdjęciu kolejno kolor biały, sosna, złoty dąb)

drzwi Adeco TEXEL

 

 2. CAMPUS TFA10, PRZESZKLONY RAMKI ORNAMENTOWE OBUSTRONNE, RAMKI DOLNE JEDNOSTRONNE 

 

 3. SECCO TF727 PRZESZKLONY RAMKI ORNAMENTOWE OBUSTRONNE ( na zdjęciu kolor biały, orzech, złoty dąb)

 

 

4. ZENIT TF240/TF243 PRZESZKLONY RAMKI ORNAMENTOWE OBUSTRONNE ( kolor antracyt, mahoń, złoty dąb)

  

5. INDEX TF832/TF823, PRZESZKLONY , SZKŁO PIASKOWANE INDEX1, RAMKI OBUSTRONNE ZE STALI SZLACHETNEJ, SZCZOTKOWANEJ, APLIKACJE JEDNOSTRONNE ( kolor biały, orzech, złoty dąb)   6. INDEX TF832/TF823 PRZESZKLONY RAMKI OBUSTRONNE ZE STALI SZLACHETNEJ, APLIKACJE JEDNOSTRONNE  ( kolor biały i orzech) 

 

 

7. ZENTO TF514, PRZESZKLONY RAMKI ZE STALI SZLACHETNEJ SZCZOTKOWANEJ, OBUSTRONNE ( kolor mahoń, złoty dąb)

 

 

8. CAMPUS TFA09 PEŁNY RAMKI ORNAMNETOWE OBUSTRONNE  ( kolor biały, złoty dąb)

 

 

Wszystkie zdjęcia powyżej są wykonane za pomocą aplikacji na stronie www.adeco.pl  korzystając z opcji konfiguratora można wybrać każdy dostępny model - bardziej zaawansowanie mogę robić to na tle zdjęcia własnego domu.

Zdjęcia zamieszczone poniżej pochodzą z materiałów firmy Adeco i prezentują przykładowe aranżacje. Dostępność modeli i możliwości produkcyjne wymagają potwierdzenia u Producenta.

 

 wsteczdalej

Ankieta

  • Na kompletne drzwi wejściowe chcieliby Państwo wydać kwotę
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje