To jedno z tych miejsc na naszej stronie, gdzie komercja ustępuje miejsca potrzebie dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Zaglądając tu mają Państwo zapewne do rozwiązania jakiś problem? Nie obiecamy, że znajdziemy radę dla każdej sprawy, ale będziemy zadowoleni, jeśli chociaż kilka z nich będzie dla Państwa prostsze. Jeśli nie ma tu odpowiedzi na szukane pytanie – to prosimy nam je zadać poprzez wiadomość e-mail wysłaną na nasz adres: alterdom@alterdom.pl - w tytule może być choćby słowo: „pytanie” - w miarę swojej wiedzy odpowiemy od ręki na e-mail i opublikujemy temat na naszej stronie. 

Sprawa jest pilna? Pozostają fora internetowe.

Forum Muratora

http://forum.muratordom.pl/forum.php

Dla lubiących szukakać rozwiązań polecam to forum budowlane - skarbnica wiedzy, ale jak to w internecie.. problemem jest wyselekcjonować te najważniejsze wiadomości... 

Jeśli nie znaleźli Państwo na naszej stronie oczekiwanych informacji to proszę o uwagi i kontakt. Czekam pod adresem: alterdom@alterdom.pl Z przyjemnością poszerzę naszą stronę o nowe tematy.
Ankieta

  • Czy w dziale "porady" najbardziej chciałbym znaleźć:
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje