okno łukowe mahoń m1

Okna to oczy domu. Od nich zależy wygląd i funkcjonalność domu. Odpowiednio dobrane okna to nie tylko modny wygląd, ale także gwarancja bezpieczeństwa i energooszczędności. 

 balkon lukowy z ramka

Drewno to podstawowy surowiec od lat wykorzystywany w budownictwie. Przez lata ludzie nauczyli się podnosić jego wytrzymałość i odporność, dzięki czemu bezkompromisowo możemy się cieszyć nieprzeciętnym pięknem natury. Niepowtarzalny układ i rysunek drewna, do tego szlachetne pochodzenie dla wielu jest powodem do nobilitacji. To bezsprzecznie jedna z największych zalet stolarki drewnianej. okno zabytkowe Nowoczesne, właściwie wyprodukowane, zabezpieczone i polakierowane okna drewniane mogą cieszyć swoim oryginalnym pięknem przez wiele lat bez konieczności renowacji powłoki zewnętrznej.

 

Stolarka drewniana jest szczególnie wymagająca w zakresie montażu, dlatego tak ważne jest zlecenie tej czynności wykwalifikowanej ekipie. Nasza firma posiada aktualny certyfikat autoryzacji, do tego ze swojej strony zapewniamy, że Państwa stolarka będzie zamontowana przez doświadczone ekipy monterskie pracujące z oknami Urzędowskiego od wielu lat. 


              

Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje