stylowe drzwi i okienniceTeoretycznie drzwi to temat tak oczywisty i prosty jak okna. W praktyce.. drzwi to zdecydowanie najbardziej wymagający element stolarki w całym domu. O ile „tanie” okno nie musi działać właściwie i można sobie wyobrazić, że nie będzie często otwierane to w przypadku drzwi o każdej niedogodności przypomnimy sobie kilka razy dziennie. Dlatego też drzwi wejściowe, które oferujemy reprezentują solidny standard, poniżej którego, wg nas nie można schodzić.

Fot. Nieważne jakie drzwi: ważne by pasowały do stylu domu najładniejsze drzwi

 

Tak jak w przypadku okien mamy do wyboru produkty wykonane z drewna jak i innych materiałów. W segmencie drzwi do domów poza drewnem bardzo często stosuje się drzwi stalowe ale także z PCW. Drzwi z aluminium ze względu na swoją wyższą cenę ale i walory wytrzymałościowe są wykorzystywane przede wszystkim w miejscach intensywnie użytkowanych, takich jak placówki handlowe czy obiekty użyteczności publicznej. 

Fot. 2 Jedne z naszych pierwszych drzwi Urzędowski. Do tej pory darzymy je szczególnym sentymentem.

 

Drzwi – niezależnie od materiału, z którego są wykonane - mają jednak swoje szczególne wymagania. W wielu regionach – zwłaszcza w Niemczech czy na zachodzie Polski przyjęło się drzwi zdobione retroza oczywiste otwieranie drzwi do wewnątrz. W naszych stronach jest to rzadkością – tym bardziej wymagane jest zapewnienie zadaszenia nad drzwiami. Nie są to wymogi wymyślone przez Producentów – ma to na celu wyłącznie zapewnienie Państwu długotrwałego i bezproblemowego użytkowania.

Oferujemy drzwi w kilku standardach wykonania, wielu rozmiarach w tym także nietypowe oraz z doświetlami, nadstawkami czy też dwuskrzydłowe. 

 

Fot. 3 Królewskie drzwi? Zdobienia prostym drzwiom dodają wyższej klasy. Drzwi w Ziębicach.

 

 

 
Ankieta

  • Na kompletne drzwi wejściowe chcieliby Państwo wydać kwotę
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje