NAJWAŻNIEJSZE

Dobre okno = dobry profil + dobry producent + dobry montaż.

To trzy równie ważne czynniki decydujące o końcowej, długotrwałej satysfakcji. Trzeba pamiętać, że nawet najlepszy profil w słabym wykonaniu przez Producenta nie zagwarantuje dobrego okna. Podobnie z montażem – idealne okno niewłaściwie dobrane lub źle zamontowane może nie spełniać swoich podstawowych funkcji takich jak płynność otwierania czy szczelność. Takie objawy są widoczne i można je szybko odkryć – trudniejsze do ocenienia są jednak te, które pozostają długo niewidoczne – a Rekomendacja Zrzeszenia Montażystów Stolarkiokazują się później równie dokuczliwe. Właściwy montaż to uniknięcie potencjalnych mostków termicznych, przewiewów oraz zimnych i wilgotnych ścian wokół okien. To tylko niektóre możliwe wady – my jesteśmy ich świadomi, dlatego „staramy się bardziej” by uniknąć takich sytuacji.  

Posiadamy aktualne certyfikaty autoryzowanego montażu takich firm jak Urzędowski czy Jezierski – liderów w swoich segmentach produkcyjnych, ale szczególnie cenna jest dla nas polecenie Zrzeszenia Montażystów Stolarki. To "instytucja" mająca na celu popularyzjacę dobrego montażu. Więcej o tej inicjatywnie jest na stronie "ZMS" .

 


Montaż trójwarstwowyPomiarMocowanieWymiana okienMontaż drzwi wewn.Bramy garażowe


Ankieta

  • Czego najbardziej obawiają się Państwo przy wymianie okien
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje