Drzwi drewniane CAL

  

Z drzwi drewnianych polecamy także drzwi zewnętrzne CAL. To w naszej ofercie nieznacznie niższa cena, ale też inne spojrzenie na wzornictwo i konstrukcję. Nie mniej jednak to także są drzwi trwałe, ciche, ciepłe i niezawodne. Duży wybór typowych modeli z przeszkleniem, w tym klasycznych wzorów sprawia, że wielu Klientów znajduje w tych drzwiach to czego oczekuje. Wykonywane są z drewna sosnowego lub wykończone dębiną.

CAL to firma, która o sobie nie lubi specjalnie pisać ani prowadzić rozbudowanego marketingu. Na ich stronie internetowej nie znajdziemy galerii nagród czy dyplomów. Są za to bardzo ważne, dokładne porady i instrukcje czytelne dla każdego oraz numery telefonów – włącznie z „komórką” do dyrektora sprzedaży i produkcji. Dlaczego? Może po prostu nie mają nic do ukrycia i są do dyspozycji Klienta, gotowi pomóc w każdym przypadku? W końcu mają ponad 20-letnie doświadczenie w swoim fachu.

I są tam jeszcze drzwi...

Więcej o drzwiach na stronie www.drzwi-cal.pl

 wsteczdalej

Ankieta

  • Na kompletne drzwi wejściowe chcieliby Państwo wydać kwotę
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje