Drzwi stalowe Juwent

 nowoczesne drzwi Juwent

Drzwi stalowe są alternatywą dla konstrukcji drewnianych. Zupełnie inna, zarazem tańsza technologia produkcji oparta jest na drewnianej ramie (w Juwencie tylko w drzwiach ognioodpornych), ale przykryta w całości stalową, ocynkowaną blachą wysokiej jakości. Drzwi wewnątrz wypełnione są pianką poliuretanową, zewnątrz zwykle używa się oklein drewnopodobnych - identycznych jak w oknach z PCW - przez co łatwo jest je dopasować do popularnych wybarwień stolarki. Poza tradycyjnym złotym dębem, orzechem czy też mahoniem mamy okleinę wenge a także rzadko spotykane okleiny nowoczesne –biały, jasno szary oraz antracyt. Jakby tego było mało, to możemy także zaoferować drzwi malowane wg palety RAL.

zamek w drzwiach AS3W tym segmencie pierwszą naszą ofertą jest JUWENT z Ryk k. Puław – jedna z większych, polskich firm produkujących drzwi stalowe od kilkunastu lat. Juwent to drzwi do domów i mieszkań. Nawet najprostsze produkty mają wysoką izolacyjność akustyczną oraz termiczną.

Dla nas najbardziej istotny jest fakt, że są to drzwi niezawodne, nie sprawiające trudności w montażu i użytkowaniu – ta firma od początku swojego istnienia działa pod jedną, własną marką – nigdy nie miała konieczności jej zmieniać.

Do wyboru są drzwi wzmocnione (seria ST i STS), antywłamaniowe w klasie C (drzwi AS3), czy też o odporności ogniowej oraz wszelkie rodzaju drzwi techniczne (RTG, do magazynów broni, ze stali kwasoodpornej czy też z kontrolą dostępu.

Juwent wyróżnia się szczególnie w drzwiach z doświetlami – to jedna z nielicznych firm ( o ile nie jedyna), która produkuje drzwi stalowe i technologicznie dostosowane do nich dostawki. Mogą to być nadstawki górne, doświetla boczne pojedyncze bądź podwójne praktycznie bez ograniczeń.

I jeszcze jedna, bardzo ważna zaleta firmy Juwent – drzwi dwuskrzydłowe. Szeroka oferta wzorów bocznego skrzydła to podstawa, ale jest jeszcze coś, czego nie robi nikt inny – drzwi dwuskrzydłowe produkowane są na dowolny wymiar, dlatego pasują do każdego otworu.

Aktualny katalog ze wszystkim wzorami znajduje się na stronie www.juwent.pl


Model St21 w złotym dębie

ST52 z pochwytem i naświetla ze szprosami

ST11 w kolorze mahoń

St 22 Złoty dab i trzy naświetla

Sts 97 w kolorze orzech i naświetle górne

St 72 dwuskrzydłowe z pochwytami

Białe St42 z prętem VIP

AS 13 z otwieraną dostawką

Dwuskrzydłowe St 72 i doświetle z dużą szybą

Klasyczne St26 w kolorze orzech

St47 w dwóch skrzydłach

Animacja komputerowa drzwi St85 w kolorze białym

St74 z szybą mat 3K i prętem ozdobnym

STS 99 - tzw duża elipsa

St 38 jako drzwi wejściowe do mieszkania

Drzwi ST 25 w kolorze Mahoń, klamka ALTO

Drzwi STS 97 w złotym dębie

antywłamaniowe AS3 model 11 w kolorze wenge

St 53 w białej okleinie

St 26 jako drzwi dwuskrzydłowe
wsteczdalej

Ankieta

  • Na kompletne drzwi wejściowe chcieliby Państwo wydać kwotę
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje