Urzędowski drzwi Płytowe

Urzędowski nowe drzwi plakatNowość

Wbrew tytułowi napiszemy: historia zatacza koło. Mimo, że drzwi płytowe to najnowsza propozycja Urzędowskiego to być może dociekliwi wiedzą, że drzwi płytowe już dawno były w naszej ofercie. Teraz powracają jako odpowiedź na aktualne trendy rynkowe. Tańsza technologia produkcji stwarza nie tylko możliwość oszczędności, ale także otwiera stylistykę na nowoczesne wzornictwo oparte na minimalistycznych założeniach.


Drzwi płytowe – drzwi ramowe

Nasza dotychczasowe drzwi Premium mają zarysowaną wyraźną ramę stanowiącą konstrukcję. Środek skrzydła to wypełnienia z paneli lub szyb. Drzwi płytowe to w uproszczeniu „płyta”. Jednolitą płaszczyznę stanowi sklejka oklejona fornirem naturalnym i ozdobiona szkłem wzbogaconym o elementy w kolorze czarnym lub wstawkami ze stali nierdzewnej. Wnętrze drzwi to konstrukcja z drewna wzmocniona profilem stalowym i panel z pianką termoizolacyjną. Oczywiście – jak przystało na drzwi Urzędowskiego - obowiązuje tu nie spotykana gdzie indziej grubość skrzydła 88mm. 

 wzory nowoczesnych drzwi Urzędowski

Wyposażenie standardowe

Nawet w przedziale cenowym „do 3 tys. zł” Urzędowski pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji. Poza grubością 88mm otrzymujemy wzmocnienie skrzydła profilem stalowym, wyposażone w 4 zawiasy, system antywyważeniowy, dwie uszczelki oraz próg aluminiowy. Jedynie standardowy jeden zamek proponujemy zastąpić zamkiem listwowym (ew. drugim zamkiem). Takie drzwi nie powinny przekroczyć ceny 3 tys. zł brutto. Także – jak dla nas to HIT.

 

I najważniejsze – stylistyka drzwi. Podstawowe modele są w załączniku obok.

 

 

 

wsteczdalej

Ankieta

  • Na kompletne drzwi wejściowe chcieliby Państwo wydać kwotę
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje