Referencje

 

Poleceniaopinie alterdom

Niemal każdego dnia naszej pracy mamy możliwość wykazać się wiedzą czy zaangażowaniem. Każdy kontakt z Państwem to dla nas okazja do porozmawiania, doradzenia rozwiązań, które uważamy za słuszne i sprawdzone. I nawet jeśli potencjalne zamówienie zrealizują Państwo z innym wykonawcą to mamy satysfakcję, gdy nasze wskazówki okazują się pomocne. Mamy nadzieję, że za dobre rady mamy u Państwa "dobre słowo".

Czasem jednak wyróżnią nas Państwo wyjątkowym prezentem - pisemnymi referencjami. Jest nam z tego tytuły niezmiernie miło i zgodnie z intencjami autorów publikujemy je na tej stronie:

Referencje Klienta – realizowaliśmy jedynie montaż okien zlecony przez Producenta. Jak widać tych kontaktów wystarczyło na wyrobienie sobie dobrego zdania przez Klienta. Dziękujemy.


Opinie z internetu

Najszersze możliwości daje jednak internet. Czasem wędrując przez bezkres sieci trafiamy na ciepłe słowa, które Państwo zamieścili opisując swoje wrażenia. Każde z nich jest dla nas ważniejsze niż samo oficjalne wywiązanie się z umowy, bo jest wartością ponad oczekiwania. Za jeden z przykładów niech posłuży link: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?223108-Biała-lista-firm-Okna-drzwi-bramy-rolety . Kolejny raz - dziękujemy!

 

Dyplomy 

W dalszej części pokazujemy co ciekawsze "dyplomy" i "Certyfikaty”. Pierwsze – czyli największa frajda – wyróżnienie Gazety Prawnej, które dostaliśmy „za nic” - za sam fakt zaistnienia i rozwijania się. Ktoś nas jednak docenił. Szkoda tylko, że w kolejnym roku poszybowaliśmy na tyle do przodu, że nie objęły już nas kryteria tego rankingu.

Alterdom wielka mała firma certyfikat VIP Alterdom Przeszkolenie wg niemieckich norm montażu Szkolenie z bram garażowych Członkowstwo ZMS

 

Najważaniejsze z "profesjonalnych" poleceń to dla nas Rekomendacja Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Organizacja powstała w 2011r a jej założeniem jest promocja fachowych i rzetelnych wykonawców z branży okienno-drzwiowej:

rekomendacja ZrzeszeniaMontażystówStolarki

 

Ponadto - mamy autoryzacje takich firm jak Jezierski czy Urzędowski i ukończone szkolenia Porta,Pol-skne, Roto, Ottimo i wiele, wiele innych. Nieustannie dążymy do rozwijania naszej wiedzy i chętnie się nią z Państwem podzielimy.

 


wstecz

Ankieta

  • Jak trafiłeś/ trafiłaś na naszą stronę?
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje