Region działania

 mapa działania AlterDom

Przy okazji tematu „wyceny” prosiliśmy o określenie miejsca montażu. Nie jest nam to potrzebne dla oszacowania Państwa zamożności lub jakiejś szczególnej sympatii dla któregoś z regionów. Ze względów na prowadzenie serwisu pogwarancyjnego ograniczamy się do obsługi bliższych nam okolic, stąd też w naszych właściiwościach nie leży montaż czy też dostawa stolarki w dalsze regiony Polski, o Europie nie wspominając. Chodzi nam wyłącznie o poszanowanie czasu – zarówno Państwa jak i naszego.

Mapka powyżej: przybliżony region naszego działania (mały pierścień teren podstawowy, duży -możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu)

Co do zasady montujemy okna i drzwi w regionie Siedlec i terenie odległym ok 90km (+ / - godzina jazdy autem). Są to zwykle Państwa inwestycje zlokalizowane w powiatach Dom w KazimierzuWęgrów, Sokołów Podlaski, Mińsk Mazowiecki, Garwolin, Łuków, Łosice, Międzyrzec Podlaski, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska, Siemiatycze, Wołomin, Ostrów Mazowiecka, ale także zdarza nam się Warszawa czy Białystok.

 

Zdjęcie po lewej: tradycyjna, stylowa willa w Kazimierzu Dolnym. Są takie miejsca, dla których warto byłoby złamać zasady.

Oczywiście jeśli chcą Państwo skorzystać z naszego doświadczenia i skonsultować swoją stolarkę to będzie nam miło i postaramy się nie zawieść okazanego zaufania. 

 

 

wsteczdalej

Ankieta

  • Jak trafiłeś/ trafiłaś na naszą stronę?
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje