Salon Biała Podlaska

 ekspozycja salonu w Siedlcach 2009r

Tytuł tej podstrony mógłby sugerować, iż można nas odwiedzić w Białej Podlaskiej... Niestety, jeszcze nie, chociaż w naszych najbliższych planach jest uruchomienie punktu ekspozycyjnego w tym mieście. Może Państwo nam pomogą?

Szukamy do wynajęcia lokalu o powierzchni ok 50m2 w dobrej lokalizacji (blisko centrum) ekspozycja drzwi wewnętrznychlub przy głównej ulicy, wraz z miejscami parkingowymi.

W opcji drugiej chcielibyśmy nawiązać współpracę z firmą, która chciałaby nam udostępnić w swoim lokalu miejsca pod ekspozycję drewnianych okien i drzwi Urzędowski (potrzebujemy ok 20-30m2 w przyjemnym „kącie” lub przestronnym korytarzu centrum handlowego z możliwością postawienia stolika do obsługi Klientów. Miejsca, gdzie moglibyśmy spokojnie z Państwem porozmawiać.

Na dzień dzisiejszy zapraszamy Państwa do odwiedzenia dalszej części naszej strony. Jeśli tylko wyrażą Państwo zainteresowania naszą ofertą to zapraszamy do przesłania zapytania i – mamy nadzieję – zaproszenie nas do siebie w celu dalszych rozmów ma temat stolarki. 

 

wsteczdalej

Ankieta

  • Jak trafiłeś/ trafiłaś na naszą stronę?
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje