bluEvolution

 plakat salamander bluevolution

logo bluevolution Salamander bluEvolution

Profil z jakiego są wyprodukowane okna to pierwszy z najważniejszych składników niezbędnych dla dobrego okna. Niemiecki Salamander od lat uznawany jest za jeden z najlepszych profili na rynku. Jedno z najnowszych jego „dzieci”, czyli 6-komorowy bluEvolution pojawiło się na rynku u progu 2010r. Bardzo nowoczesna konstrukcja, szerokie komory, dobre wzmocnienie i możliwość stosowania bardzo szerokich pakietów szybowych to podstawowe cechy tego okna. Dla przykładających wagę do wyglądu – biel Salamandra jest najjaśniejsza na rynku (złośliwi powiedzą, że to niebieski odcień i pewnie mają rację).

 

Ciepło? Fakty!

rozkład izoterm w profilu okiennym

  

Salamander bluEvolution to standardowy współczynnik Uf 1,0 (przenikanie ciepła ramy okiennej). I nie są do tego potrzebne żadne specjalne wkładki termiczne – chociaż też mogą być zastosowane. Doskonały wynik ramy plus oczywiste zastosowanie szyb U 0,5 to wynik dla całego U na poziomie 0,8. Czyli najwyższa klasa energooszczędności. Zastosowane tu okucia wydają się być drobiazgiem – chociaż okucie Winkhaus Activ Pilot to znana i ceniona marka, ale dla Pańśtwa to przedewszystkim dobre zabezpieczenie antywłamaniowe w standardzie i wygoda funkcjonowania okna.

 przekrój okna Salamander Blu

 

 Zdjęcia reklamowe pochodzą z zasobów internetu (m. in. oknonet.pl, Brugmann.pl)

wsteczdalej

Ankieta

  • Co najbardziej wpływa na wybór przez Państwa okien z PCW?
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje