Parapety Urzędowski

 

Parapety drewniane

Zdecydowanie najładniejsze w naszej ofercie. Wygląd tych parapetów nie pozwala pozostawać obojętnym. Kolory i wykończenie identyczne jak na oknach komponują się ze sobą w pełnej harmonii. A wzornictwo daje się dopasować do każdego wnętrza. parapet pod oknemMamy do wyboru dwie grubości: 30 i 64mm. O ile te cieńsze parapety są „normalne” to parapety grube 64mm są klasą samą dla siebie. Wystarczy spojrzeć na kilka zdjęć. 

Budowa parapetów Urzędowskiego to drewniana rama pokryta sklejką drewnianą i okleiną – wewnątrz zastosowane jest wypełnienie z płyty drewnopochodnej.

 

Fot.1 Parapet o grubości 64mm nie może pozostać niezauważony. Imponujący!

 

Wykusze z parapetów

Większość naszych domów ma w tej chwili wybudowane wykusze. Niekiedy okna w nich są rozmieszczone odlegle (powyżej 50cm od siebie) i naturalnie będzie wyglądało wykusz z parapetówzastosowanie zwykłych parapetów. Ale często jest to miejsce szczególnie wyeksponowane i odsłonięte a okna są blisko siebie (15 – 20cm) - wówczas aż się prosi o wykończenie takiego zestawu okien połączonym parapetem wykuszowym. To sprawi, że całość nabierze dodatkowego blasku.

 

Fot.2 Przykładowa realizacja okien wykuszowych z parapetami

 

Specjalizujemy się w realizacji wykuszy z parapetów drewnianych, które docinamy na miejscu budowy. Dzięki temu miejsce łączenia jest dopasowane ze sobą „na gładko”, co przedstawia zdjęcie: łączenie drrewnianych parapetów wykuszowych.

 

 Poniżej kilka naszych przykładowych realizacji.


Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje