Drzwi Pol-skone

 Polskone Intersolid

Pol-skone od lat jest w ścisłej czołówce polskich producentów stolarki. Tworzą drzwi wewnętrzne, zewnętrzne oraz stolarkę okienną. Pol-skone to firma żywa, ciągle rozwijająca swoją ofertę. Nie są tak uporządkowani jak ich konkurencja, którą w tym przypadku należałoby nazwać „zachowawczą”. Oferta Pol-skone mogła być kiedyś postrzegana jako lekko chaotyczna, ale jak wspomnieliśmy – jest żywiołowa. Jeśli projektanci tej firmy wymyślą nowy, ciekawy wzór to natychmiast pojawia się w katalogu. Pewnie czasem wyprzedza przez to modę, a może po prostu ją kreuje?. drzwi olejowane FORM

Dzięki temu, w katalogach Pol-skone możemy obok najtańszych drzwi płytowych znaleźć drzwi najwyższej klasy. Szczególnie polecamy nieśmiertelną stylową serię Intersolid (zdjęcie powyżej, po prawej) ale także nowoczesną NOBLE i jeszcze bardziej nowatorską koncepcję drzwi nazywaną ogólnie „FIESTA” - obie przeznaczone do ekskluzywnych apartamentów a takze wyjątkowe w tej ofercie drzwi dębowe FORM (zdjęcie po lewej).

W 2010 roku pojawiła się seria drzwi Sempre oraz Sempre LUX (LUX oznaczają okleiny naturalne). Szybko zostały rozwinięte o nowe wersje – Alu (ze wstawkami aluminiowymi), Fiori (z bardzo eleganckimi wypełnieniami), a także Inserto, Sense czy Verse (stylistycznie podobne dotanie drzwi Inter AMBER Noble, z tym że dopasowane do standardowych otworów, jakie najczęściej spotyka się na Państwa budowach).

Dla osób szukających atrakcyjnej ceny polecamy drzwi Inter-Amber (zdjęcie po prawej), Dynamic czy też Gravi (w okleinach ryflowanych – czyli z wyraźną, głęboką strukturą przypominającą korę drewna.


Nowości 2012

Już tradycyjnie na początek roku Pol-skone przygotowuje nowy katalog, a w nim niespodzianki. I najważniejsze, że nie są to podwyżki, a faktyczne nowości. Postarzane drzwi Sabia

W 2012r pojawią się bardzo atrakcyjne cenowo drzwi ARCO (modele podobne do serii Sempre, ale w jeszcze lepszej cenie) oraz Etiuda Lux i Sempre Alu Lux (to kolekcje znane z poprzedniego katalogu, ale w wykonaniu w naturalnych okleinach.

Dodatkowo czeka na Państwa bardzo dużo nowych, ciekawych wybarwień drzwi.

I jeszcze coś dla szukających najbardziej zaawansowanych rozwiązań: drzwi z wyższych serii (m.in. Noble) mają znacznie obniżone ceny (na zdjęcie obok jedne z drzwi z nową ceną - bezprzylgowa Sabia z krytymi zawiasami i zamkiem magnetycznym). drzwi Pol-skone Astro białe

 

Nowości Budma 2012

Chwilę wyżej wspominałem o nowościach z katalogu na 2012 r. Jak się okazało, nie były to wszystko. Jakże miłym zaskoczeniem była jeszcze jedna, premierowa seria drzwi Pol-skone – drzwi serii Astro i Astro Lux (w okleinach naturalnych). Proste skrzydła zostały „złamane” wstawkami z płyty ryflowanej znanej z drzwi Noble czy też Sense. Całość dzięki temu doskonale wpasowuje się w aktualne trendy dekoracyjne. Więcej zdjęć z targów można zobaczyć w specjalnej galerii:

GALERIA DRZWI POLSKONE 

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie producenta:www.pol-skone.pl

Fotografie poniżej pochodzą z katalogów producenta, ale ich opisy przedstawiają wyłącznie naszą, swobodną interpretację.


Sempre Lux model W04 - wydaje się że to kolor marrone

Sempre Lux W3 w kolorze grafit

Vittoria-W - klasyka w ciemnym orzechu retro

Dla odmniany nowoczesność i skrzydło LUMEN

Verto- także dominujące szkło

Smepre w sztucznych okleinach - kasztan Royal?

Nowość - Sempre Lux, modelu W2A

Sempre LUX w pełni przeszklone

Sempre Alu w laminacie jezion Royal.

Sempre Alu Lux, czyli okleina naturalna

Sempre Fiori - Dobry Design 2012

Sempre Verse - dużo szyby, ale wciąż elegancko

Sempre Inserto - imitacja Nobli w wersji dostępnej dla każdego

Inserto jeszcze raz - w dębie europejskim

Sempre Sense czyli widoczna głęboka struktura drewna

Etiuda - duża szyba z aluminową wstawką

Etiuda Lux - fornir naturalny

Klasyka drzwi - Intersolid

Modern w białym kolorze. Klasyka czy elegancka nowoczesność?

Lumen - drzwi ze szka łamią wszelkie standardy.

Noble. Oryginał jest tylko jeden.

Noble 2 w wersji rozsuwanej

Calypso - szerokie, postarzane poprzeczki

Sabia - lżejsza konstrukcja, ale także rustykalny charakter

Form - drzwi z dębu. Dopiero na żywo widać ich klasę

Arco - tańsza wersja Sempre

Inter Amber - cenowy hit Pol-skone

Deco - także tanie drzwi

Drzwi Dynamic w naturalnej okleinie

Impuls - kolejna seria ekonomiczna

Gravi - drzwi w okleinach ryflowanych

Naświetla do drzwi - nawet biuro może być eleganckie

Najprostszy z systemów przesuwnych

Podwójne, rozsuwane na boki drzwi

System naścienny Premium - z metalowymi elementami
wsteczdalej

Ankieta

  • Jak najczytelniej określić to coś (?) na czym wiszą drzwi ;)?:
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje