Drzwi Urzędowski

Drzwi Urzędowski - czasowo wycofane z oferty. Proszę potraktować tą stronę wyłącznie jako źródło inspiracji.  

Urzędowski – po raz kolejny. Drzwi drewniane, kolorystycznie dopasowane do stolarki zewnętrznej. W ofercie są modele zarówno nowoczesne jak i tradycyjne. Dokładność wykonania, solidność konstrukcji a przede wszystkim oryginalność wzornictwa i atrakcyjna jak na ten standard cena sprawia, że jest to pozycja nad którą wypada się zatrzymać na dłużej. Możliwe są do wykonania drzwi dwuskrzydłowe, z dostawkami bocznymi czy też górnymi. Jako jedni z nielicznych przedstawicieli firmy Urzędowski montowaliśmy te drzwi także w wersjach przesuwnych.  

Drzwi MASTER

Oferta drzwi Urzędowskiego z roku 2012 to drzwi w wersji Master. Stylistyka jest dopasowana do aktualnych trendów panujących na rynku. Krawędzie straciły te mocne zaokrąglenia, które były charakterystyczne dla wcześniejszej kolekcji Premium - krótki opis tych drzwi wraz z małą galerią jest w linku DRZWI PREMIUM.

Drzwi Master to przede wszystkim odpowiedź na najważniejszą potrzebę rynku – atrakcyjną cenę. Osiągnięta ona została dzięki kompromisom – skrzydła są wykonane z drewna sosnowego okleinowanego fornirem dębowym. Ościeżnice produkowane są w formie regulowanej, wg koncepcji znanej z ofert innych producentów. Dzięki temu nowe drzwi Urzędowskiego są lepiej dopasowane do typowych otworów spotykanych na naszych budowach.

wsteczdalej

Ankieta

  • Jak najczytelniej określić to coś (?) na czym wiszą drzwi ;)?:
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje