Drzwi szklane

  

Jeśli nadal nie znaleźli Państwo wyjątkowych drzwi dla siebie to mamy jeszcze jedną propozycję: drzwi całoszklane firmy GIPSY KINGS.

Wszystko co do tej pory było w drzwiach, także tych ze wstawkami pasków szklanych (np. Porta Space) to tylko daleka próba kopii tych drzwi. Skrzydła są w całości wykonane z hartowanych tafli szklanych. Zaczynając od najprostszych szyb przeźroczystych czy ornamentowych po skrzydła o niepowtarzalnych wzorach. Indywidualna stylistyka, ekskluzywność szkła oraz renomowane okucia Dorma sprawiają, że całość konstrukcji nadaje wnętrzom nowoczesności i lekkości, nawet jeśli jest to tylko jedno skrzydło w całym mieszkaniu.

Drzwi ze szkła w zupełności spełniają funkcję drzwi wewnętrznych – skutecznie dzielą przestrzeń i są bezproblemowe w obsłudze. Skrzydła szklane pasują na każdą ościeżnicę wykonaną zgodnie z Polską Normą – jedyny wymóg to konieczność wyposażenia takiej ościeżnicy w uszczelkę.

Wiele można by pisać o tych drzwiach – ale chyba nie ma sensu – jedno zdjęcie zastąpi tysiąc słów. Może tylko jeszcze się przyznamy: to patrząc na te drzwi chcemy powiedzieć: inspiracje czerpiemy z natury. Dla przykładu maleńka próbka możliwości wykonania drzwi: 10 z ponad 100 dostępnych, typowych wzorów:

           

            

 

DRZWI PRZESUWNE

Szczególnie polecamy szklane drzwi przesuwne. Systemy są trochę inne, niż te spotykane w tradycyjnych drzwiach. Wykończenie to głównie modne w nowoczesnym wzornictwie aluminium, poza tym pozwalają na swobodne kreowanie przestrzeni – tafle szklane do drzwi przesuwnych mają dowolne wymiary – oczywiście w granicach normy, czyli nie więcej niż 150 kg (ok 3m2 dla szkła o grubości 10mm) – stąd też można śmiało powiedzieć, że sprawdzą się tam, gdzie nie dadzą rady inne drzwi. Zdecydowanie polecamy.

 

Więcej można znaleźć na stronie naszego producenta drzwi - firmy Gipsy Kings: www.szklanedrzwi.plwsteczdalej

Ankieta

  • Jak najczytelniej określić to coś (?) na czym wiszą drzwi ;)?:
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje