Drzwi Ronkowski

logo Ronkowski

 

PROMOCJA !!!

 Premiera w Siedlcach

Z wielką przyjemnością przedstawiamy ofertę drewnianych drzwi wewnętrznych Ronkowski. To najwyższy standard wśród naszych propozycji.

Po pierwsze są to drzwi w całości drewniane. Od początku do końca, nawet w najdrobniejszych elementach. Podstawowym materiałem jest selekcjonowana sosna. Dla koneserów innych gatunków drewna, te drzwi mogą być wykonane w obłożeniu buk, dąb, meranti, czereśnia, dąb czarny, orzech czy też sapelli. My – poza standardową sosną - będziemy polecali szczególnie olchę czarną, która stwarza niesamowite możliwości przeszkleń...

model KAIR 2  model Alpy  Ronkowski Kair   Model Andy  Model Neapol 

Kilka przykładów modeli nowoczesnych, w stylistyce najczęściej spotykanej w katalogach z ostatnich lat. Elastyczność Ronkowskiego widać w pierwszych dwóch modelach – Kair – z szerokimi, zlicowanymi poprzeczkami oraz Alpy 5 gdzie wyraźnie odznacza się typowa rama drzwi. Do tego pierwsze są bezprzylgowe - nie mają widocznych zawisów - drugie to rozwiązanie tradycyjne. Następne trzy modele to Kair z większymi szybami, dość odważne Andy oraz Neapol, który dodatkowo ma pionowe ramy skośnie schodzące do środka drzwi.

Oryginalność

Wzornictwo Ronkowskiego cechuje innowacyjność. Poza oczywistą, popularną stylistyką znajdziemy tu wzory oryginalne, których nie spotkają Państwo w żadnym innym miejscu - nie tylko w Siedlcach. Szkło jako niemal niezbędny element każdych drzwi staje się w tych produktach czymś wyjątkowym. Nie są to zwykłe przeszklenia, a elementy licujące się z linią skrzydła. Szyba stanowi jedną płaszczyznę z powierzchnią drzwi, mamy dzięki temu drzwi przeszklone i proste zarazem, minimalistyczne i praktyczne. To trzeba zobaczyć, bo żadne słowa nie opiszą wrażenia jakie wywiera takie rozwiązanie.

Ronkowski Hawana   nowość Ronkowski - model KUBA   HAGA i szkło na grubość drzwi   model Haga 2 w ciemnym kolorze   Haga Max z dużą szybą

 Modele powyżej to seria nowoczesnych drzwi ze szkłem. Jasne paski w modelu Hawana po lewej to elementy szklane - stanowią jedną, gładką płaszczyznę ze skrzydłem- bez żadnych łączeń!. Podobnie jak obok, w modelu Kuba - efekt przenikającego światła jest niesamowity. Drzwi w środku i po prawej to trzy wersje modelu Haga - tu szkło jest także na grubość drzwi i tworzy z nimi zlicowaną powierzchnię.  

Jakość na poziomie

Ronkowski to bardzo elastyczna firma. Dowolne wymiary drzwi, wersje z dostawkami czy też podwójne, przesuwne itp. są na porządku dziennym. W naszej firmie nie doliczamy też żadnej dopłaty za nietypowe wymiary drzwi - wykonamy je dla Państwa dokładnie podwymiar otworów.

Kolorystyka – podstawowa ale bardzo szeroka paleta kolorów to tylko początek. Dużą popularnością cieszą się kolry białe i wszelkie odcienie kremowe - paleta RAL jest w tym zakresie bardzo szeroka. Wszystko jest wykonane w najwyższym standardzie, dlatego te drzwi trzeba zobaczyć. Zapraszamy do naszego salonu.

 Tatry - drzwi Pełne smaku..   Wiedeń - duża szyba  model Kaszuby   Model Jelenie  Model Ewa  

Ronkowski to także drzwi tradycyjne. Co prawda modele po lewej uchodzą za nowoczesne (Tatry i Wiedeń) i są przeciwieństwem siebie (pełne i przeszklone) ale pozostałe to już klasyka. Kaszuby w kolorze białym (model znany od dziesięcioleci) oraz Jelenie i Ewa – pierwsze z nich często wykonuje się bez górnego łuku a drugie z szerokim szprosem (bez dopłat). Dodatkowo, w modnych ostatnio kolorach kryjących RAL.

Więcej o drzwiach i firmie znajdą Państwo na stronie www.ronkowski.eu 

 

wsteczdalej

Ankieta

  • Jak najczytelniej określić to coś (?) na czym wiszą drzwi ;)?:
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje