Dlaczego my?

Z pewnością zadają sobie Państwo pytanie dlaczego właśnie u nas warto dokonać zakupu? Co nas wyróżnia od innych firm z tej branży?

Przygotowanie techniczne dokładny projekt

Od początku sprzedajemy wysokiej klasy okna i drzwi. Codzienne „obcowanie” z nimi oraz systematyczne szkolenia zaowocowały bardzo dobrą znajomością produktów które oferujemy. U nas usłyszą Państwo o szczegółach proponowanych rozwiązań, staramy się odpowiedzieć na każde pytania. Dobra znajomość technicznej strony produktu jest naszą mocną stroną, specjalizujemy się szczególnie we wszelkiego rodzaju drzwiach przesuwnych – zarówno tarasowych jak i wewnętrznych.

 

Niezależność

Nie jesteśmy salonem firmowym żadnej z firm, chociaż nasze ekspozycje okien Urzędowskiego czy też Jezierskiego mogłyby o tym świadczyć. Status „autoryzowanego dealera” daje nam – i wierzymy że Państwu także - świadomość, że możemy zawsze proponować tylko te rozwiązania, które uważamy za najkorzystniejsze właśnie dla Państwa i nie będziemy nigdy zmuszani do sztywnego prezentowania poglądów danej firmy.

 

Kompletna oferta

Tak dobraliśmy producentów z którymi współpracujemy, by móc zaoferować Państwu możliwie najbardziej pełną ofertę produktów. Mamy zarówno okna i drzwi drewniane, sprzedajemy okna PCW najwyższej dostępnej klasy ale mamy także stolarkę w cenach atrakcyjnych dla każdego gospodarstwa domowego czy też do obiektów przemysłowych. Podobnie z drzwiami: od ekskluzywnych konstrukcji szklanych po dostępne dla wszystkich skrzydła płytowe a także wszelkie akcesoria wiążące się ze stolarką. Niezależnie od zakresu cenowego – są to produkty dobrej jakości, pochodzące od uznanych i sprawdzonych producentów.

 

Dobra marka

Sprawdzony Producent to podstawowy wybór, który zapewniamy. Stolarka zgodna z oczekiwaniami, dobrej jakości i dostarczona na czas to punkt wyjścia dla zadowolenia z całości inwestycji. Bez dobrego produktu nie osiągną Państwo pełnej satysfakcji, ale nawet najlepsze okno czy drzwi nie są jeszcze gwarancją całkowitego sukcesu.

 

Ekspozycja drzwi i okiensalon Siedlce 2011

U nas można „dotknąć” każdego okna, sprawdzić jak się otwiera, jak jest wykonane, jak w rzeczywistości wygląda kolor, który gdzie indziej oferowany jest tylko z małej próbki. Mamy modele z każdego segmentu naszej oferty, chociaż przy różnorodności wzorów i kolorów drzwi wewnętrznych jest to tylko namiastka dostępnej całości. Nawet jeśli czegoś nie zobaczą Państwo w naszym biurze to prawdopodobnie już wykonywaliśmy takie zamówienia i możemy zaprezentować zdjęcia z podobnych realizacji.

 

Wiarygodność

To podstawa naszego działania a dla Państwa pewność, że umowa będzie wypełniona dobrze i terminowo. W ostatnim czasie Gazeta Prawna zaprosiła nas do konkursu „Mała Wielka Firma” dla najbardziej wiarygodnych i rzetelnych partnerów biznesowych w województwie mazowieckim a firma Urzędowski wyróżniła nas dyplomem „Najlepszy płatnik”

 

Profesjonalny pomiar

To klucz do właściwego doboru stolarki. Kiedy już Państwo zdecydują się na skorzystanie z naszej usługi dokonamy pomiaru w miejscu inwestycji. W trakcie, w razie potrzeby poziomujemy otwory, by wyeliminować potencjalne niezgodności. Nie stosujemy powszechnej w branży praktyki, by po fakcie dodawać do kosztorysu jakieś nieprzewidziane wcześniej kwoty za tzw. „utrudnienia montażowe”.

 

Dobry montaż

To równie ważny aspekt co dobry produkt. Najlepsze okno źle zamontowane nie spełni swoich funkcji. Przykładamy do tego zagadnienia dużą wagę. Często się o tym zapomina, dlatego sprawie montażu poświęcamy odrębną zakładkę.

 

Serwis

Wydawałoby się, że taki temat nie powinien się znaleźć w tym miejscu, bo zwykle nowa stolarka nie wymaga serwisu. Z reguły tak właśnie jest, ale nie każdy ma nowe okna. Zapewniamy obsługę pogwarancyjną, regulacje, konserwacje, naprawy czy też wymiany szyb (także w oknach drewnianych) a również naprawy miejscowych uszkodzeń drewna (np. zniszczenia przez zwierzęta domowe) – mamy w tym zakresie specjalne przeszkolenie i profesjonalne środki. Nie tylko dla okien kupionych u nas.

 

Promocje

Bez tego zakup nawet najlepszej usługi nie daje takiej satysfakcji. Doskonale to rozumiemy, dlatego uczestniczymy w każdej akcji promocyjnej naszych dostawców a poza tym mogą Państwo liczyć na dodatkowe rabaty z naszej strony – szczególnie dla stałych Klientów.

 

Jeśli po lekturze tych kilku punktów nadal nie są Państwo pewni swojej decyzji to zapraszamy do naszego biura - gdzie mamy nadzieję w żywej rozmowie będziemy mogli zaprezentować Państwu naszą firmę, a wszystko to blisko Państwa domu. Wydawałoby się, że w dobie internetu odległość nie stanowi problemu, ale nie wolno zapominać, że stolarka jest na tyle poważną i złożoną sprawą, że może wymagać od montażysty nawet kilkakrotnej wizyty w miejscu zamontowania, szczególnie przy nowych budowach. Dlatego zakup „blisko domu” uważamy za rzecz bardzo istotną.

 

Jakiegokolwiek wyboru by Państwo nie dokonali mamy nadzieję, że nasze wskazówki okażą się pomocne i będą Państwo zadowoleni ze swoich okien i drzwi

 

wsteczdalej

Ankieta

  • Jak trafiłeś/ trafiłaś na naszą stronę?
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje