Wyceny

 

Wyceny okien on-line

Jest to najprostszy sposób uzyskania wstępnej informacji na temat potencjalnych kosztów inwestycji w stolarkę budowlaną. Nie oznacza to co prawda możliwości samodzielnego wykonania przez Państwa wyceny on-line – nie mamy takich możliwości technicznych. Właściwie powinniśmy napisać tu: „kontakt w sprawie wycen”

Przesyłając zapytanie o wycenę prosimy o w miarę precyzyjne określenie przedmiot zainteresowania. Im dokładniejsze będzie zapytanie tym bardziej dokładna będzie nasza odpowiedź. Prosimy w szczególności o określenie oczekiwanej stolarki: drewniana czy PCW. Warto określić pożądany kolor okien, podziały skrzydeł czy też dodatkowe funkcje takie jak okucia antywłamaniowe, szprosy i inne dodatki.

 

Wstępną wycenę okien najlepiej oprzeć na zestawieniu stolarki z projektu budowlanego i warto taką wycenę zrobić już na etapie przygotowania do budowy. Wówczas potencjalne „problematyczne” lub „kosztotwórcze” konstrukcje można będzie jeszcze skorygować i zastąpić rozwiązaniem typowym – lub wręcz odwrotnie.. 

Prosimy także o określenie miejsca montażu - co do zasady działy w regionie Siedlce – Biała Podlaska wraz z okolicznymi powiatami: Węgrów, Sokołów Podlaski, Mińsk Mazowiecki, Łuków, Łosice, Międzyrzec Podlaski. W innych przypadkach możliwe są indywidualne ustalenia.

Wycenę okien otrzymają Państwo w ciągu 1-2 dni. W szczególnych przypadkach – jeśli konstrukcje będą wymagały konsultacji z Producentem – może to potrwać dłużej. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.

 

wsteczdalej

Ankieta

  • Jak trafiłeś/ trafiłaś na naszą stronę?
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje