Moskitiery

Moskitiery Siedlce i okolice (także Węgrów)

Moskitiery czyli tzn "siatki na komary i muchy".  Skutecznie chronią mieszkanie przed muchami i komarami. Są wielosezonowe, można je łatwo zdjąć na zimę i ponownie założyć wiosną. Wydają się być rzeczą niezbędną w każdym domu - zapewniają spokojny sen.Moskitiera na okna drewniane

 

Oferujemy sprzedaż i montaż moskitier ramkowych - wykonywanych wg konkretnych zamówień do okien drewnianych i PCV. Dostępne są kolory biały, złoty dąb, orzech oraz brąz. Na zdjęciu po prawej jest pokazana przykładowa moskitiera przymierzona do radycyjnego okna drewnianego (stawia się ją wówczas na aluminiowym okapniku).

 

     

sposob montazu moskitierymoskitiera dopasowana do koloru okien

 

Pierwsze zdjęcie po lewej pokazuje sposób zamontowania moskitiery w kolorze złoty dąb na oknie plastikowym. Ramka jest dopasowana wielkością do wymiaru okna i zapinana za pomocą metalowych haczyków.

Zdjęcie drugie pokazuje moskitierę  w kolorze orzech wraz z siatką w kolorze szarym. Od zewnątrz całość dobrze się komponuje z oknem w tym samym kolorze.

 

 

Ceny moskitier w zależności od wielkości wahają się od 70 do 130zł za sztukę, np. moskitiera o powierzchni  0,7 m2 (nieduże skrzydło) będzie kosztowała 90zł, a wielkości np. 0,99m2 - 100zł. Dla największych skrzydeł do 1,5m2 cena wynosi 130zł.

POMIAR

Do zamówienia niezbędne są dwie wartości : szerokość i wysokość światła okna oraz grubość zewnętrznej ramy ościeżnicy (by dobrać odpowiednie haczyki).

 

Nie wykonujemy moskitier otwieranych na drzwi balkonowe. W tym zakresie polecamy producenta rolet i żaluzji  www.mycek.eu .

 

wsteczdalej

Ankieta

  • Jaka nazwa byłaby najlepsza dla tego działu?
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje