Aktualności

Nasza strona internetowa nieustannie się rozrasta. Uznaliśmy więc, że jest już na tyle duża, by mieć miejsce, w którym będzie można szybko zlokalizować nowości jakie zamieściliśmy oraz informacje od naszych Dostawców, które są wg nas najbardziej istotne:

okna Vetrex Siedlce 1 -31 stycznia 2016r  PROMOCJA ZIMOWA   Tylko do końca stycznia obowiązuje promocyjny rabat zimowy na okna. Szczegóły w dziale PROMOCJE>>

okna siedlce 11 stycznia 2016  AKTUALNOŚCI  Ostatnie dwa lata pokazały, że bez stałego redagowania strona w zakresie "aktualności" zamiera. Nie zastąpił jej też portal społecznościowy http://www.facebook.com/alterdom, gdyż materiały tam zamieszczane przybrały formę wyrażania naszych fascynacji a nie platformy informacyjno-reklamowej. Czy dział aktualności jest potrzebny?

 okna Jezierski Siedlce 2 lutego 2014 PROMOCJA ZIMOWA Jezierski przedlużył promocję zimową. Okna zamówione do końca lutego 2013 objete będą dodatkowym rabatem 5%. Szczegóły w dziale PROMOCJE>> 

 


 

 okna Vetrex Siedlce 1 lutego 2014  PROMOCJA ZIMOWA   Tylko do końca lutego obowiązuje promocyjny rabat zimowy na okna. Szczegóły w dziale PROMOCJE>>

 


 

   okna siedlce 2 grudnia 2013  DDD - Dzień Darmowej Dostawy.  Także u nas zamówienia złożone dziś na klamki, akcesoria pielęgnacyjne lub klucze do regulacji wysyłamy gratis. Dotyczy zakupów o wartości powyżej 50zł i wysyłki na terenie Polski.

 

 


 

 

 okna Vetrex Siedlce   PROMOCJA ZIMOWA  Od 15 listopada do 31 grudnia firma Vetrex wprowadziła nową promocję zimową. 


 

  okna siedlce Listopad 2013  Za nami długi i intensywny sezon montażowy, a już wchodzimy w okrespromocji zimowych. Zapraszamy do poznania naszych najnowszych propozycji w dziale PROMOCJE


 

 

 okna Jezierski Siedlce 25 października 2013  PROMOCJA ZIMOWA Jezierski wprowadził promocję zimową. Okna zamówione do końca grudnia 2013 objete będą dodatkowym rabatem 6-5-3% w zależności od daty zamówienia. Szczegóły w dziale promocje  


 

okna Jezierski Siedlce 24 września 2013 r Firma Jezierski zyskała nowego Inwestora strategicznego. To przede wszystkim zapowiedź szybkich i pewnych terminów relizacji stolarki.   


 

 okna siedlce 15-18 sierpnia 2013r.  Nasze biuro będzie nieczynne. Przepraszamy.


 

 

logo Urzędowski Marcin Sierpień 2013 Pierwsze okna OPTIMUM 2.0 trafiły do naszego Klienta. Konstrukcja uległa małym zmianom dopasowującym je do potrzeb rynku. 


 

 

 okna siedlce 30 maja-2 czerwca 2013r.  Nasze biuro będzie nieczynne. Przepraszamy.


 

 

logo Urzędowski Marcin 21 luty 2013 Mieliśmy okazję odwiedzić firmę Urzędowski w Ziębicach i zapoznać się z planami na najbliższy sezon. Znów zapowiada się sporo nowości w oknach, m.in. nowy Galux, nowe Optimum (obecne jest cały czas udoskonalne, ale nowe będzie miało standardowe łączenie ram pod kątem 45stopni, co w oknach drewnianych nie jest spotykane.


 

 

 okna Vetrex Siedlce   PROMOCJA ZIMOWA  Przypominamy, że tylko do 28 lutego trwa promocja zimowa Vetrex. To ostatnia chwila by kupić okna z dodatkowymi rabatami.


 

 okna siedlce 31 stycznia-2 lutego 2013(czwartek-sobota) W Poznaniu odbywają się targi BUDMA. Jak co roku chcemy być tam obecni by zapoznać się z najnowszymi trendami na rynku. W związku z tym nasze biuro będzie nieczynne. Zapraszamy w innym terminie.


 

 okna siedlce 4 stycznia - 14 marca 2013 OBNIŻKA  Firma Porta wprowadza obniżkę na wybrany asortyment swoich drzwi. To pierwsza rzeczywista obniżka cen na drzwi wewnętrzne jaką widzimy na przestrzeni kilku lat. Szczegóły w dziale promocje. 

logo Urzędowski Marcin

  04 grudnia 2012 PROMOCJA ZIMOWA W odpowiedzi na oczekiwania rynku wprowadzamy promocję zimową na okna Urzędowski - zarówno drewniane jak i PCV. Zamówienia  z terminem odbioru wiosną 2013 objęte będą dodatkowym rabatem 4% (za termin) oraz 5% (za wpłatę 100% zaliczki). Standardowo obowiązują także rabaty 22% od Urzędowskiego oraz 13% od Alterdom. Szczegóły w dziale "promocje"


 

okna Jezierski Siedlce 03 grudnia 2012 PROMOCJA ZIMOWA Jezierski wprowadził promocję zimową. Okna zamówione do końca stycznia 2013 objete będą dodatkowym rabatem 5%. Szczegóły w dziale promocje  

 1 grudnia 2012  PROMOCJA ŚWIĄTECZNA Nasz dostawca drzwi wewnętrznych najwyższej jakości wprowadził promocję świąteczną obowiązującą do końca roku. Szczegóły są w dziale "promocje" 

 okna siedlce 30 listopada 2012r. PROMOCJA ZIMOWA Nasz dostawca bram garażowych KRISPOL wprowadził nową promocję zimową "EXTRA PROMOCJA". Kupując produkty dla domu można uzyskać rabaty rzędo 30, 40 a nawet 50% na wybrany asotyment. Szczegóły w dziale "promocja" 

pol-skone26 listopada 2012r. ZMIANA CEN Firma Pol-skone poinformowała nas, że od 1 stycznia 2013 zmienią się ceny niektórych skrzydeł - Impuls, Sepmre + 5%, Arco +10%.

okna Vetrex Siedlce  15 listopada 2012 PROMOCJA ZIMOWA Nasz dostawca, firma Vetrex wprowadził nową PROMOCJĘ ZIMOWĄ na produkowane przez siebie okna. Dla klientów zamawiających okna w grudniu i styczniu z odroczonym odbiorem fabryka przewiduje dodatkowy rabat 5% co w połączeniu z rabatem "skono" 4% daje dodatkowe 9% oszczędności, których nie byłoby przy normalnym zakupie. Więcej szczegółów jest dziale "Promocja"

okna siedlce 25-26 września 2012 Zaktualizowaliśmy nasze galerie zdjęć drzwi zewnętrznych Urzędowski (standardowych jak i z doświetlami). Pojawiły się nowe realizacje, świeższe zdjęcia a w celu ułatwienia komunikacji wszystkie zostały ponumerowane. Zapraszam do działów: drzwi Urzędowskidrzwi z doświetlami

logo Urzędowski Marcin 10 września 2012 Zapowiedziana przez Urzędowskiego podwyżka cen stolarki została przesunięta na 1 października. Wszystkie zamówienia złożone do tego czasu będą realizowane w dotychczasowych cenach.

 okna siedlce 13-14 sierpnia 2012 Nasze biuro będzie nieczynne. Przepraszamy.

 2 lipca 2012 Nasz dostawca drzwi wewnętrznych najwyższej jakości wprowadził promocję wakacyjną obowiązującą do końca lipca. Szczegóły są w dziale "promocje" 

 

 okna siedlce 15 czerwca 2012 Temat komarów jest bardzo "na czasie" a tak łatwo jest zabezpieczyć dom przed tymi niechcianymi gośćmi. Wystarczy zastosować tzw "siatki na muchy". Mamy je w ofercie od dawna, ale dopiero teraz dodaliśmy nową podstronę poświęconą moskitierom okiennym. Zobaczyć można ją pod linkiem: http://www.alterdom.pl/wokol_domu-Moskitiery,8  

okna siedlce 6-11 czerwca 2012 Nasze biuro będzie nieczynne. Przepraszamy.

okna siedlce 9 -13 marca 2012 Na naszej stronie internetowej dodaliśmy kartę poświęconą najnowszej propozycji Urzędowskiego -  oknom Optimum . Pojawiła się także zakładka dotycząca nowych drzwi zewnętrznych Urzędowskiego  (robocza nazwa "Płytowe") oraz drewnianych drzwi wewnętrznych Master. Mamy także nowe podstrony o drzwiach Ronkowski oraz drzwiach DRE.

okna Jezierski Siedlce 7 marca 2012 Jezierski wprowadził nową promocję. W oknach Elita Ultra (profil 6komorowy SI82 Cava z bardzo szerokim skrzydłem) można zamówić 4 szybowy pakiet energooszczędny o wsp. Ug 0,4 ! w cenie 59zł m2! Więcej w dziale promocje PCW

logo Urzędowski Marcin23 lutego 2012 Zapowiedzi nowego standardu drzwi zewnętrznych Urzędowski znajdują powoli urealnienie w postaci pierwszej propozycji wzorów. Nowoczesna stylistyka może się podobać, tym bardziej że wstępne ceny także prezentują się bardzo atrakcyjnie. To już kolejne wzbogacenie oferty Urzędowskiego po nowej serii drzwi wewnętrznych MASTER, nowej kolorystyce okien meranti oraz nowym oknie OPTIMUM.

logo Urzędowski Marcin16 lutego 2012 Otrzymaliśmy od Urzędowskiego nowy cennik okien drewnianych dla najnowszego okno Optimum (wykonane z drewna iglastego  - sosna / świerk) Okno wydaje się być coraz bliższe faktycznego debiutu i mamy nadzieję, że w marcu będziemy je mogli już Państwu zademonstrować. Ceny - jak to u Urzędowskiego - są zarysowane bardzo atrakcyjnie i będą konkurencyjne nawet dla okien tworzywowach.

 okna siedlce 2 lutego 2012 Wzbogaciliśmy naszą witrynę o nową, kompletnie niekomercyjną podstronę w dziale porady "Otwieranie okna łukowego" która ma służyć użytkownikom takich okien. Często widujemy, że ich właściciele nie zostali odpowiednio przeszkoleni z ich "wypinania" dla potrzeb np. wygodnego umycia. Polecamy - jest szczegółowa instrukcja i bogate ilustracje.

okna siedlce 27 stycznia 2012  Mieliśmy okazję odwiedzić poznańskie targi Budma. Byli tam także nasi dostawcy: Pol-skone, Centurion, DRE czy KMT. Naszą uwagę zwróciły szczególnie nowości KMT - segmentowe bramy garażowe, Centurion z drzwiami "kolekcja rzymska" oraz Pol-skone. Te ostatnie można zobaczyć w nowej galerii zdjęć.

okna Jezierski Siedlce 3 styczeń 2012  Nowy Rok przynosi zwykle zmiany. Miło nam zakomunikować, że promocja zimowa firmy Jezierski została przedłużona do 12 stycznia. Mamy jeszcze kilka dni na skorzystanie z dodatkowego rabatu 5%. Zapraszamy.

logo Urzędowski Marcin19 grudnia 2011 Z wielką satysfakcją przyjeliśmy informacje o wprowadzeniu do oferty nowych drzwi wewnętrznych produkcji Urzędowskiego. Drzwi oznaczone roboczo nazwą MASTER zastąpią wycofane wiosną drzwi Premium. Będą wykończone fornirami dębowymi z całkowicie nowym, uproszczonym systemem ościeżnic regulowanych, dzięki czemu ich cena znacząco spadnie w stosunku do ich poprzedniej wersji.

okna siedlce 12 Grudzień 2011  Jako pierwsi zaczynamy świętowanie Nowego Roku i ogłaszamy pakiet korzyści "PROMOCJA 2012". Okazją są okna drewniane na które udzielamy 20% rabatu od Urzędowskiego oraz 12% rabatu od nas. Stąd 2012. By Kliencie wybierający okna PCV nie byli "pokrzywdzeni", to na okna tworzywowe także wprowadzamy nowe rabaty. Szczegóły w dziale"Promocja"

okna Vetrex Siedlce 6 Grudzień 2011 Nasz dostawca, firma Vetrex wprowadził nową PROMOCJĘ ZIMOWĄ na produkowane przez siebie okna. Dla klientów zamawiających okna w grudniu i styczniu z odroczonym odbiorem fabryka przewiduje dodatkowy rabat 5% co w połączeniu z rabatem "skono" 4% daje dodatkowe 9% oszczędności, których nie byłoby przy normalnym zakupie. Wcześniej podobną promocję wprowadziła firma Jezierski udzielając dadatkowych 5% rabatu na okna zamówione w tym roku z odbiorem w lutym 2012r (więcej szczegółów jest dziale "Promocja"

okna siedlce Grudzień 2011 Po serii spotkań oraz turniejów "Mistrz Montażu" organizowanych przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki (m.in w Kazimierzu Dolnym oraz w Warszawie na Torwarze) zdecydowaliśmy zgłosić naszą kandydaturę do tego stowarzyszenia. Przynależność do "Klubu Dobrych Montaży" jest dla nas prestiżem, a dla Państwa dodatkową gwarancją, że nasze prace montażowe podlegają presji ZMS - po prostu nie możemy zawieść. Więcej o ZMS jest na stronie: http://montaze.info.pl/o-zrzeszeni/

okna siedlce Listopad 2011 Rozpoczęliśmy małą reorganizację naszej strony internetowej. Treści są uzupełniane i aktualizowane o zdjęcia z nowych realizacji. Najwięcej zmian można dostrzec na podstronach w dziale "Okna Drewniane"   oraz w dziale "Okna PCW". Szczególnie polecamy rozszerzeone wiadomości o oknach "Jezierski " oraz "Vetrex " zupełnie nową kartę "Kolory Okien PCW" zawierającą nasze spojrzenie na wybarwienia okien plastikowych oraz bogatą galerię zdjęć.

okna siedlce 6-7 sierpnia 2011 Zielony Korczew W najbliższą sobotę i niedzielę można nas będzie spotkać w Korczewie nad Bugiem na corocznej imprezie plenerowej. Ze względu na warunki nie zobaczą Państwo tam ekspozycji produktów, ale jak zawsze chętnie wymienimy się z Państwem doświadczeniami - służymy wszelką poradą i materiałami informacyjnymi. Dla każdego kto powoła się na tą informację sprezentujemy naszą ekologiczną torbę na zakupy.

okna siedlce 21-28 czerwca 2011 - nasze biuro będzie nieczynne. Przepraszamy za niedogodności

logo Urzędowski MarcinUrzędowski wprowadza znaczącą podwyżkę na wszystkie swoje wyroby. Zamówienia w starych cenach przyjmujemy tylko do 31 marca 2011r 
 

Marzec 2011 

okna siedlce Luty 2011 ALTER: uzupełniliśmy naszą stronę internetową o nowe podstrony dotyczące okien tarasowych. Rozszerzony jest dział o oknach standard, oknach z niskim progiem, oknach przesuwnych oraz balkonach HS. Na każdej podstronie jest galeria zdjęć z realizacji.
 

okna siedlce Grudzień 2010 Nasza firma była nieczynna 16-ego i 17-ego grudnia. Byliśmy w tym czasie na spotkaniu informacyjno-szkoleniowym firmy Urzędowski. Poznaliśmy najbliższe plany fabryki,  szczególnie te dotyczące na dobre wdrożonego nowego okna tworzywowego – marki INNOVA. 

okna Vetrex Siedlce  Grudzień 2010 Firma Vetrex wdrożyła i zaprezentowała nowe logo będące potwierdzeniem dotychczasowych starań tej firmy w dążeniu do osiągnięcia pozycji wiodącej firmy w kraju. Teraz także pod względem marketingowym możemy zaliczać Vetrex do ścisłej czołówki Polskich producentów stolarki. Ps. Produkty tej firmy od dawna prezentowały poziom, jaki jest teraz w katalogach.

okna siedlce Październik 2010  ALTER: uzupełniliśmy naszą stronę internetową o nowe podstrony: parapety wewnętrzne (w tym drewniane I kamienne )oraz parapety zewnętrzne (w tym metalowe i aluminiowe)

okna Jezierski Siedlce Wrzesień 2010  Jezierski rozpoczął promocję jesienną. W październiku można otrzymać dodatkowe 7% rabatu.

okna siedlce  Wrzesień 2010  Pomiędzy 1 a 6 września nasze biuro było nieczynne - krótka przerwa urlopowa. Przepraszamy wszystkich za niedogodności. 

okna siedlce Lipiec 2010  Nasza strona została nieznacznie przebudowana. Ma więcej działów głównych, w których zmieszczą się nowe tematy. W zakładce Wokół Domu można będzie znaleźć wszystko to związane z budową domu, co nie mieściło się w temacie „Okna” czy też „drzwi”, a więc bramy garażowe, podłogi, parapety.

Czerwiec 2010  Urzędowski ogłosił, że wprowadza do oferty okna PCW. Poświęciliśmy im stronę w dziale okna PCW.

Marzec 2010  Urzędowski - decyzja o wycofaniu okien DJ68 – od marca w tej samej cenie otrzymają Państwo okna GALUX o grubości 88mm

Styczeń 2010 Urzędowski - wycofanie z oferty okien sosnowych.

.

 


 

 

wsteczdalej

Ankieta

  • Jak trafiłeś/ trafiłaś na naszą stronę?
Copyright © Alter Dom 2009

Strona główna :: O nas :: Okna drewniane :: Okna PCW :: Drzwi zewnętrzne :: Drzwi wewnętrzne :: Wokół domu :: Montaż :: Porady :: Promocje